O firmě Kontaktujte nás Úvodní strana

O nás

Vítejte na stránkách našeho autoservisu s více než 20letou tradicí. Poskytujeme servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Provádíme všechny opravy - výměny olejů, brzdových destiček, veškeré mechanické a klempířské práce, přípravy na STK, včetně provedení technické kontroly a kontroly emisí. Likvidujeme pojistné události drobných havárií. Provádíme montáž autorádií, centrálního zamykání a autoalarmů. Dále opravy alternátorů, startérů, výměny autobaterií a opravy elektroinstalací. Při zjišťování závad používáme moderní technologii. Možnost zapůjčení náhradního vozidla.

Náš autoservis klade velký důraz na spokojenost svých klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za standardní ceny.

Jsme schopni zajistit jak originální díly, tak i druhovýrobu, repasované či použité díly. Na náhradní díly a samozřejmě i na všechny opravy poskytujeme záruku, každý zákazník má u nás možnost zdarma využít poradenské služby - od vhodného zabezpečení Vašeho vozu, až po ty nejrůznější úpravy a opravy.

Vedle bohatých profesních zkušeností nabízíme i osobní přístup k zákazníkům. Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujala, v případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás prosím kontaktujte na uvedených telefonních číslech.